Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Get Adobe Flash player

 

W Akademii szczególne miejsce zajmują  najmłodsi! Dla maluchów (dzieci
przedszkolnych oraz uczniów zerówek) i starszaków (uczniów klas 1–3 SP) przygotowujemy pełne atrakcji zajęcia językowe. Nasi lektorzy to nie tylko pasjonaci językowi ale też świetni pedagodzy, kochający pracę z najmłodszymi. uNasi najmłodsi uczniowie uczą się języka wraz kolorową pacynąi, która za każdym razem zaskakuje swoimi pomysłami. Ze swojego pudełka pełnego skarbów wyciąga na zajęciach nowy i atrakcyjny materiał językowy. Szeroki zakres materiałów dydaktycznych sprawia, iż odwołujemy się do wszystkich zmysłów u maluchów tj. ruchu, wzroku, węchu oraz słuchu. Inspirujemy oraz wspomagamy naturalny rozwój dziecka za pomocą różnorodnych gier i zabaw kształtujących elementy słuchania, mówienia.

 

Nasi lektorzy to nie tylko pasjonaci językowi ale też świetni pedagodzy, kochający pracę z najmłodszymi!

 

 

 

Nad zespołem naszych językowców czuwa psycholog i metodyk, dbający o jak najlepszą atmosferę rozwoju dla dzieci. Uczymy się języków poprzez zabawę. Już teraz przygotowujemy mnóstwo niespodzianek i atrakcji na nowy rok szkolny 2011/2012.