DIRECT METHOD FOR ENGLISH

PRZYJAZNE DLA ŚRODOWISKA WYGODNE W PEŁNI INTERAKTYWNE

zamiast płyt CD łatwe pobranie plików z platformy

pełen dostęp do wielu treści za pomocą jednego kuponu rabatowego

Faq

Platforma internetowa jest programem e-learningowym zawierającym ćwiczenia dopasowane do wybranych podręczników Direct Language Lab, dzięki któremu można utrwalać wiadomości z lekcji, nadrabiać zaległości, a także powtarzać materiał przed egzaminem w bardzo atrakcyjnej i nowoczesnej formie.

Dostęp do programu jest bezpłatny. W celu uzyskania dostępu skorzystać z kuponu rabatowego wydrukowanego w podręczniku, który zakupiłeś.

Po założeniu konta na www.dlhub.eu i zalogowaniu się, powinieneś przejść do zakładki KURSY. Wybierz kurs do Twojego podręcznika i wykorzystaj kupon rabatowy. Kupon rabatowy jest jednorazowy i umożliwia korzystanie z kursu przez 10 miesięcy.

Aplikacja WORDS jest bezpłatna.

Aplikacja WORDS została zaprojektowana na potrzeby podręcznika do języka angielskiego English designed with Direct Method 1-6. Aplikacja zawiera wszystkie słówka z tego podręcznika wraz z wymową i tłumaczeniem.

Aplikacja umożliwi Ci nagranie słówka, sprawdzenie i przećwiczenie wymowy. To doskonałe narzędzie w nauce akcentu.

Słownictwo w aplikacji WORDS ułożone jest w tym samym porządku, w którym słowa pojawiają się w podręcznikach.

 

Aplikacja PRACTISE jest bezpłatna.

Aplikacja PRACTISE zawiera słówka z podręcznika English designed with Direct Method 1-6 ułożone w kategoriach tematycznych, co ułatwi Ci powtarzanie słówek, szczególnie przed testami.

Aplikacja PRACTISE to kilka prostych ćwiczeń dla każdej grupy słówek, tak abyś lepiej opanował nowe słownictwo.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.a

W chwili obecnej dostępne są następujące podręczniki interaktywne:

  1. English Interactive Coursebook
  2. Teens Interactive Coursebook
  3. Deutsch Interactive Coursebook
  4. Español Interactive Coursebook

Jeśli chciałbyś skorzystać z dodatkowych zalet, jakie oferują nowoczesne technologie, koniecznie pobierz ze sklepu aplikację i zakup interaktywny podręcznik. Będziesz mógł odsłuchać wszystkie słówka, wyjaśnienia oraz pytania i odpowiedzi nagrane przez native speakerów.

Będziesz mógł odsłaniać i ukrywać tłumaczenia słów oraz odpowiedzi na pytania.

Interaktywny podręcznik to jeszcze więcej możliwości skutecznej i wygodnej nauki języka obcego.

Dostępne są podręczniki od 1 do 6 (od poziomu zupełnie początkującego do średniozaawansowanego) oraz podręczniki od 7 do 9 (na poziomie zaawansowanym).

Każdy podręcznik zawiera 7-8 modułów, tłumaczenia słówek na język polski, transkrypcję fonetyczną, zestaw dodatkowych ćwiczeń gramatycznych, indeks słówek oraz nagranie słówek, pytań i odpowiedzi w formacie MP3.

Dla każdego z tytułów oferowanych przez wydawnictwo można zakupić Student’s Book oraz Teacher’s Book, a także Visuals do Książki 1.

Każda Szkoła otrzymuje komplet materiałów dydaktycznych w formie elektronicznej (dostępne w Strefie dla Szkół na stronie internetowej wydawnictwa), w skład którego wchodzą m.in.: zestawy testów egzaminacyjnych na koniec każdego etapu, testy kwalifikacyjne, zestaw ilustracji do Książki 1 i wiele innych.

Enter your keyword